Ostatni wieczór z kibicami Irlandii…

Cóż to był za wieczór. Dnia wczorajszego a raczej w nocy Irlandia zagrała ostatni mecz w Poznaniu. Stary Rynek wypełnił się tłumami kibiców z Włoch i Irlandi. Nie ukrywam że będzie mi brakowało tych drugich – roztańczeni, rozśpiewani widać było że kibicowanie własnej reprezentacji to dla nich nie tylko honor ale także okazja do dobrej zabawy i międzynarodowej integracji.
Takimi ich zapamiętamy – i dlatego w podziękowaniu o 15 pod Ratuszem wolontariusze zorganizowali mały flashmob. Setki mieszkańców Poznania podskakiwało i machało butami w myśl piosenki “Shoes up for the boys in green”.

A później wieczorem mecz – i chociaż Irlandia znów nie wygrała to roztańczony tłum się bawił i bawił i bawił…a o 23 w Strefie Kibica zagrali Audiofeels jak zawsze genialnie używając swych głosów jak instrument. Nostalgicznie zabrzmiało na sam koniec nieśmiertelne “Nothing Else Matters” Metalliki a później na bis zanucili standard Bena E. Kinga “Stand By Me”. I tylko szkoda że to już koniec Euro w Poznaniu. Co będzie dalej? Zależy to od nas, mieszkańców. A więc przychodźmy do Strefy, przychodźmy na Rynek bo wiele się jeszcze będzie działo!

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s